Coilcraft 0402CS-51NXJLW
General Purpose Inductor, 0.051uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Coilcraft 0402CS-51NXJLW.
IHS
Datasheet2 pagine5 anni fa
Coilcraft Direct
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-12-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-07-02
LTD Date2021-12-31
Parti correlate
General Purpose Inductor, 0.056uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
General Purpose Inductor, 0.047uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Ind Chip Wirewound 47nH 5% 250MHz 20Q-Factor Ceramic 150mA 0402 T/R
General Purpose Inductor, 0.051uH, 5%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 1005/0402
Descrizioni
Descrizioni di Coilcraft 0402CS-51NXJLW fornite dai suoi distributori.
Fixed Inductors 0402CS HiFreq Chip 51 nH 5 % 0.1 A
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS