Coilcraft 0402CS-30NXGLU
General Purpose Inductor, 0.03uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Coilcraft 0402CS-30NXGLU.
Newark
Datasheet2 pagine5 anni fa
Datasheet2 pagine13 anni fa
Coilcraft Direct
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-22.41%
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Vietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-12-01
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2021-07-02
LTD Date2021-12-31
Parti correlate
Inductor RF Wirewound 0.033uH 2% 250MHz 40Q-Factor Ceramic 0.47A 0.21Ohm DCR 0603 T/R
General Purpose Inductor, 0.033uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Inductor RF Chip Wirewound 30nH 2% 100MHz 40Q-Factor 420mA 230mOhm DCR 0603 Paper T/R
General Purpose Inductor, 0.033uH, 2%, 1 Element, Wirewound-Core, Reflow soldering, 2015/0805
General Purpose Inductor, 0.033uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0805
Descrizioni
Descrizioni di Coilcraft 0402CS-30NXGLU fornite dai suoi distributori.
Surface Mount High Frequency Inductor, AEC-Q200 0402CS Series, 30 nH, 2%, 0402 [1005 Metric] RoHS Compliant: Yes
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
INDUCTOR, 30NH, 2%, 2.35GHZ, RF, SMD; Inductance: 30nH; Product Range: 0402CS Series; DC Current Rating: 400mA; High Frequency Inductor Case: 0402 [1005 Metric]; In; Available until stocks are exhausted Alternative available