Central Technologies CTLQ1210CF-101K
Inductor Power Unshielded Wirewound 100uH 10% 1MHz 0.1A 5Ohm DCR 1210 T/R
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet1 pagina15 anni fa
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Central Technologies CTLQ1210CF-101K fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 100uH, 10%, 1 Element, SMD
FIXED IND 100UH 100MA 5 OHM SMD
100UH 100MA SMD WW INDUCTOR