Central Technologies CTCDRH124F-220M
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 2.9A 0.066Ohm DCR T/R
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet1 pagina13 anni fa
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-02-09
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Central Technologies CTCDRH124F-220M fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, SMD
FIXED IND 22UH 2.9A 66 MOHM SMD
22UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR