Central Technologies CTCDRH104RF-5R2
Inductor Power Shielded Wirewound 5.2uH 30% 100KHz 5.7A 0.022Ohm DCR T/R
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet1 pagina11 anni fa
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Central Technologies CTCDRH104RF-5R2 fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 5.2uH, 30%, 1 Element, SMD, 3939
FIXED IND 5.2UH 22 MOHM SMD