Carling Technologies LT-1581-601-012
Switch Toggle (ON) OFF (ON) SPDT Lighted Lever Quick Conn 15A 250VAC 28VDC 559.27VA Panel Mount with Threads
Schede tecniche e documenti
Electro Sonic
Datasheet4 pagine9 anni fa
Datasheet3 pagine3 anni fa
Datasheet2 pagine13 anni fa
Master Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-84.88%
Supply Chain
Country of OriginMexico
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.90.65
Introduction Date2017-01-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Carling TechnologiesLT-1511-115-012
Switch; Toggle; SPST; ON-NONE-OFF; Illum Actuator; RED-CLEAR-CLEAR; 12V; 15A; 125VAC; QC