Cardinal Components CPPC7LZ-A7BR-25.0TS
Xtal Osc Xo 25.0000MHZ Cmos SMD
Prezzo e stock
Parti correlate
Oscillator XO 25MHz ±25ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CSMD T/R
Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin QFN SMD T/R
HG-2150CA Series 25 MHz 3.3 V ±25 ppm -40 to +85°C CMOS Crystal Oscillator
Silicon Lab510CBA25M0000BAG
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 2 (pin 1 for CMOS); 0.1-250 MHz
7C Series 3.3 V 25 MHz Surface Mount XO (Standard) CMOS Oscillator - SMD-4
Oscillator MEMS 25MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVDS 52% 2.5V/3.3V 6-Pin CDFN SMD Tube
Descrizioni
Descrizioni di Cardinal Components CPPC7LZ-A7BR-25.0TS fornite dai suoi distributori.