Cal-Chip Electronics FBH451616T-181Y-S
Ferrite Bead 180 Ohm 1806 1LN
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2015-12-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descrizioni
Descrizioni di Cal-Chip Electronics FBH451616T-181Y-S fornite dai suoi distributori.
FERRITE BEAD 180 OHM 1806 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 3A, 2 Pin(s)
FB HI 1806 180 OHM 3A .04DC