Cal-Chip Electronics FB321611T-900Y-S
Ferrite Bead 90 Ohm 1206 1LN
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Cal-Chip Electronics FB321611T-900Y-S fornite dai suoi distributori.
FERRITE BEAD 90 OHM 1206 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.4A, 2 Pin(s)
FBEAD 1206 90 OHM .15DC 500MA