Cal-Chip Electronics FB321611T-121Y-S-1
Ferrite Bead 120 Ohm 1206 1LN
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Cal-Chip Electronics FB321611T-121Y-S-1 fornite dai suoi distributori.
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
FBEAD 1206 120 OHM .15DC 600MA