Cal-Chip Electronics FB160808T-301Y-S-1
0603 Ferrite Bead 300 Ohm
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-09-19
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Cal-Chip Electronics FB160808T-301Y-S-1 fornite dai suoi distributori.
0603 Ferrite Bead 300 Ohm
FBEAD 0603 300 OHM .35DC 450MA