Cal-Chip Electronics FB100505T-700Y-S-1
Ferrite Bead 70 Ohm 0402 1LN
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2021-12-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Cal-Chip Electronics FB100505T-700Y-S-1 fornite dai suoi distributori.
FERRITE BEAD 70 OHM 0402 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.5A, 2 Pin(s)