Bulgin MC25MORRG
Capacitive Illuminated MC Red Panel Mount Front Pushbutton Switch 10mA DC 12V -25C~55C
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bulgin MC25MORRG.
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Bulgin MC25MORRG fornite dai suoi distributori.
Switch Push Button OFF (ON) DPDT Flush Round Button 0.01A 12VDC Momentary Contact Panel Mount Wire Lead Bulk
CAPACITIVE SWITCH, 25 MM, ALUMINUM, RED ANODISED, RED & GREEN LED, 12 VDC
Capacitive switch, 25 mm, Normally Open
RS APAC
SW CAPACITIVE SPST-NO 10MA 12V
CAP SWT 25MM NO ALU R-ANON R/G
Capacitive Sw, Dpdt, 0.01A, 12V, Grn/red; Contact Configuration:spst-No; Actuator / Cap Colour:red; Product Range:mc Series; Switch Operation:off-(On); Illumination Colour:green, Red; Switch Terminals:wire Leaded; Contact Current Rohs Compliant: Yes