Bulgin MC25MOBGR
Switch Push Button OFF (ON) DPDT Flush Round Button 0.01A 12VDC Momentary Contact Panel Mount Wire Lead Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bulgin MC25MOBGR.
Trend di 3 mesi:
+258%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2024-12-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Bulgin MC25MOBGR fornite dai suoi distributori.
CAPACITIVE SWITCH, 25 MM, ALUMINUM, BLACK ANODISED, GREEN & RED LED, 12 VD
Illuminated Capacitive Switch 10 mA 12 VDC 1NO IK10/IP68/IP69K
Capacitive switch 25 mm Normally Open Aluminiu
SW CAPACITIVE SPST-NO 10MA 12V
CAP SWT 25MM NO ALU B-ANON G/R
Capacitive Sw, Dpdt, 0.01A, 12V, Grn/red; Contact Configuration:spst-No; Actuator / Cap Colour:black; Product Range:mc Series; Switch Operation:off-(On); Illumination Colour:green, Red; Switch Terminals:wire Leaded; Contact Current Rohs Compliant: Yes