Bulgin MC22LCSRG
Switch Push Button ON OFF DPDT Flush Round Button 0.01A 12VDC Latching Panel Mount Wire Lead Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bulgin MC22LCSRG.
Master Electronics
Datasheet6 pagine10 anni fa
Electro Sonic
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.50.70.00
Introduction Date2024-12-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Bulgin MC22LCSRG fornite dai suoi distributori.
CAPACITIVE SWITCH, 22 MM, STAINLESS STEEL , NATURAL ,RED & GREEN LED , 12 VDC
Illuminated Capacitive Switch 10 mA 12 VDC 1NC IK10/IP68/IP69K
Capacitive switch 22 mm Normally Closed Stainl
SW CAPACITIVE SPST-NC 10MA 12V
Capacitive Sw, Dpdt, 0.01A, 12V, Grn/red; Contact Configuration:spst-Nc; Actuator / Cap Colour:natural; Product Range:mc Series; Switch Operation:on-Off; Illumination Colour:green, Red; Switch Terminals:wire Leaded; Contact Current Rohs Compliant: Yes