Bulgin MC19LCSGR
Switch Push Button ON OFF DPDT Flush Round Button 0.5A 24VDC Latching Panel Mount Wire Lead Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bulgin MC19LCSGR.
Master Electronics
Datasheet6 pagine10 anni fa
Electro Sonic
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Bulgin MC19LCSGR fornite dai suoi distributori.
CAPACITIVE SWITCH, 19 MM, STAINLESS STEEL , NATURAL ,GREEN & RED LED , 12 VD
Illuminated Capacitive Switch 10 mA 12 VDC 1NC IK10/IP68/IP69K
Capacitive Sw, Dpdt, 0.01A, 12V, Grn/Red
Capacitive switch 19 mm Normally Closed Stainl
SW CAPACITIVE SPST-NC 10MA 12V
CAPACITIVE SW, DPDT, 0.01A, 12V, GRN/RED; Contact Configuration: SPST-NC; Actuator / Cap Colour: Natural; Product Range: MC Series; Switch Operation: On-Off; Illumination Colour: Green, Red; Switch Terminals: Wire Leaded; Cont