Broadcom HCNW4502-500E
Optocoupler DC-IN 1-CH Transistor With Base DC-OUT 8-Pin CDIP W SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Broadcom HCNW4502-500E.
HQonline
Datasheet16 pagine12 anni fa
Trend di 3 mesi:
-0.50%
Introduction Date1998-05-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Optocoupler DC-IN 1-CH Transistor With Base DC-OUT 6-Pin SDIP SMD T/R
Logic IC Output Optocoupler, 1-Channel, 1-Element, 5300V Isolation, 1MBps
Lite-On6N137S-TA1
Optocoupler Logic-Out Open Collector DC-IN 1-CH 8-Pin DIP SMD T/R
Optocoupler Drive Totem-Pole 1-CH 32V 1500V 8-Pin PDIP SMD T/R / OPTOISO 5.3KV GATE DRIVER 8SMD
VO3150A Series Single Channel 0.5 V 5300 Vrms IGBT/MOSFET Optocoupler - DIP-8
ToshibaTLP719(F)
Optocoupler DC-IN 1-CH Transistor With Base DC-OUT 6-Pin SDIP SMD Magazine
Descrizioni
Descrizioni di Broadcom HCNW4502-500E fornite dai suoi distributori.
OPTOCOUPLER, Transistor, 1CH, 0.025A/DIP;
Logic IC Output Optocoupler, 1-Element, 5000V Isolation
OptoCouplers & OptoIsolators 1Ch, 16mA, 700mW
OPTOISO 5KV TRANS 8DIP GULL WING
Optocoupler; No. of Channels:1; Isolation Voltage:5000Vrms; Optocoupler Output Type:Transistor; Input Current Max:50mA; Output Voltage Max:15V; Package/Case:8-SOIC; CTR Max:50%; CTR Min:15%; Common Mode Ratio:1000 ;RoHS Compliant: Yes