Bourns ZV20K0805121NIR1
TVS Varistor, 20 VAC, 26 VDC, ZV, 54 V, 0805 [2012 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns ZV20K0805121NIR1.
TME
Datasheet23 pagine4 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-2.07%
Supply Chain
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Bourns ZV20K0805121NIR1 fornite dai suoi distributori.
ZV SMD MLV SERIES, 20V, 0805, 120A, 125C OPERATING TEMPERATURE
54V 0.005W 0.4J 290pF@1kHz 26V 20V 33V 120A 0805 Varistors ROHS
Varistors ZV SMD 20V 10% 0805 NI Sn
Varistor 20V 10% 120A 2-Pin 0805 T/R
Avnet Japan
Varistor, Mlv, 54V, 0805; Voltage Rating Vac:20V; Voltage Rating Vdc:26V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:54V; Varistor Case Style:0805 [2012 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:120A; Operating Temperature Min:-55°Crohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV20K0805121NIR1