Bourns ZV17K1210401NIR1
27V 400A 1 24.3V 297V 22V 17V 1.8J 1.7NF@1KHZ 1210 3.2MM*2.5MM*2.5MM
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns ZV17K1210401NIR1.
IHS
Datasheet23 pagine4 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.16%
Supply Chain
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Bourns ZV17K1210401NIR1 fornite dai suoi distributori.
44V 0.01W 1.8J 1700pF@1kHz 22V 17V 27V 400A 1210 Varistors ROHS
ZV SMD MLV SERIES, 17V, 1210, 400A, 125C OPERATING TEMPERATURE
Varistors ZV SMD 17V 10% 1210 NI Sn
Varistor 17V 10% 2-Pin 1210 T/R
Varistor, Mlv, 44V, 1210; Voltage Rating Vac:17V; Voltage Rating Vdc:22V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:44V; Varistor Case Style:1210 [3225 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:400A; Operating Temperature Min:-55°Crohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV17K1210401NIR1