Bourns SRN8040TA-1R5Y
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1.5uH 30% 1MHz 15Q-Factor Ferrite 8A 0.01Ohm DCR 3131 Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns SRN8040TA-1R5Y.
IHS
Datasheet4 pagine6 anni fa
JRH Electronics
Trend di 3 mesi:
+24.58%
Parti correlate
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 5.65A 0.01Ohm DCR 3131 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 7.3A 0.01Ohm DCR 3131 T/R
General Purpose Inductor, 1.5uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
TAIYO YUDENNRS8030T1R5NJGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz Ferrite 5.3A 0.0156Ohm DCR 3131 T/R
Inductor, ferrite,1.5Uh,20+% Tol,20-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. RLB0912-1R5ML
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1.5uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 7A 0.011Ohm DCR T/R
Descrizioni
Descrizioni di Bourns SRN8040TA-1R5Y fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 1.5uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3131
Ind,8X8X3.7Mm,1.5Uh30%,7.7A, semi-Shdsmd /Tape & Reel - 13" Reel |Bourns, Inc. SRN8040TA-1R5Y
INDUCTOR, 1.5UH, 8A, 30%, AEC-Q200; Inductance: 1.5µH; RMS Current (Irms): 8A; Inductor Construction: Semishielded; Saturation Current (Isat): 11.5A; Product Range: SRN8040TA Series; Power Inductor Case: 8mm x 8mm x 3.7mm; DC