Bourns SRN6045TA-1R0Y
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 1MHz 15Q-Factor Ferrite 8A (6 X 6 X 4.2mm) T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns SRN6045TA-1R0Y.
IHS
Datasheet4 pagine6 anni fa
element14 APAC
Newark
Electro Sonic
Trend di 3 mesi:
+41.84%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
SnapEDA
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz 13Q-Factor Ferrite 7.8A 0.01Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 6.5A 12mOhm DCR 2424
Inductor Power Drum Core 1uH 20% 7.96MHz 20Q-Factor Ferrite 3.5A 0.013Ohm DCR RDL Box
TAIYO YUDENLHL08TB1R0N
Ind Power 1uH 30% 7.96MHz 40Q-Factor Ferrite 4.7A RDL Ammo Pack
TAIYO YUDENLHL08NB1R0N
Ind Power 1uH 30% 7.96MHz 40Q-Factor Ferrite 4.7A RDL Bulk
Inductor Power Unshielded Wirewound 1uH 20% 1KHz 55Q-Factor Ferrite 7.5A 0.007Ohm DCR T/R
Descrizioni
Descrizioni di Bourns SRN6045TA-1R0Y fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 1uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2424
Fixed Inductor Nonstandard 1µH ±30% 8A 10mΩ 110MHz 15@1MHz
Inductor, Aec-Q200, 1Uh, 8A, 30%; Inductance:1Μh; Rms Current (Irms):8A; Inductor Construction:Semishielded; Saturation Current (Isat):13.5A; Product Range:Srn6045Ta Series; Power Inductor Case:6Mm X 6Mm X 4.2Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRN6045TA-1R0Y