Bourns SRF0602-221Y
Electromechanical Filter Line Filter 600Ohm 220uH 300mA
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns SRF0602-221Y.
IHS
Datasheet3 pagine7 anni fa
Master Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+17.65%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
TraceParts
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2009-05-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Bourns SRF0602-221Y fornite dai suoi distributori.
FILTER, 220UH, 0.3A, 50VDC, SMD; Rated Current: 300mA; Inductance: 220µH; Product Range: SRF0602 Series; Impedance: 600ohm; Common Mode Filter Case: 6.5mm x 3.6mm x 1.65mm; Automotive Qualification Standard: -; SVHC: No SVHC (1
Common Mode Choke, 220Uh, 300Ma 50%; Dc Current Rating:300Ma; Inductance:220Μh; Product Range:Srf0602 Series; Impedance:600Ohm; Product Length:6.5Mm; Product Width:3.6Mm; Product Height:1.65Mm; Qualification:- Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRF0602-221Y