Bourns SDR0503-392JL
Inductor Power Unshielded Wirewound 3900uH 5% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.042A 40Ohm DCR T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns SDR0503-392JL.
IHS
Datasheet3 pagine7 anni fa
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+17.12%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Bourns - J.W. MillerRL187-392J-RC
Ind RF Choke 3.9mH 5% 252KHz 90Q-Factor Ferrite 50mA RDL Bag