Bourns SDE0604A-150M
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 2.3A 0.14Ohm DCR Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns SDE0604A-150M.
Newark
Datasheet4 pagine6 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-78.72%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-11-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 20% 1MHz Ferrite 2.5A 0.09Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
Inductor Power Wirewound 15uH 20% 1KHz 120Q-Factor Ferrite 2.6A 0.019Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 15uH 20% 1KHz 42Q-Factor Ferrite 2.5A 0.06Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core
High Current Unshielded Power Inductor Wirewound 15uH 20% 100KHz 1.7A SMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di Bourns SDE0604A-150M fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 15uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2323
FIXED IND 15UH 2.3A 140 MOHM SMD
1MHz 26MHz 1.65A 2.3A 15¦ÌH 140m¦¸ ¡À20% SMD,5.2X5.8MM , 5.8mm*5.2mm*4.8mm
SMD NON-SHIELDED POWER INDUCTOR, 15UH, 20%, SDE0604A
SDE0604A Nonstandard 0.228Lx0.205W 5.80mmx5.20mm 15muH
15uH ±20% 1.65A SMD,5.2x5.8mm Power Inductors ROHS
Inductor, 15Uh, Unshielded, 2.3A; Inductance:15Μh; Rms Current (Irms):2.3A; Inductor Construction:Unshielded; Saturation Current (Isat):1.65A; Product Range:Sde0604A Series; Dc Resistance Max:0.14Ohm; Inductance Tolerance:± 20% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDE0604A-150M