Bourns PM2120-1R8M-RC
Ind High Current Wirewound 1.8uH 20% 1KHz Iron 22A Box
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns PM2120-1R8M-RC.
IHS
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Ind Power 1.8uH 20% 1KHz 15Q-Factor Ferrite 11.4A Radial Bulk
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2200HT-1R8V-RC
Inductor Power Unshielded Wirewound 1.8uH 20% 1KHz 28Q-Factor Ferrite 2.91A 0.042Ohm DCR T/R
Ind Power Wirewound 1.8uH 20% 1KHz 23Q-Factor Ferrite 1.8A T/R
API Delevan4922R-04L
General Purpose Inductor, 1.8uH, 15%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4922
API Delevan4922-04L
Descrizioni
Descrizioni di Bourns PM2120-1R8M-RC fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 1.8uH, 20%, 1 Element, Iron-Core, SMD, 1210
PM2120 Nonstandard 1.201Lx1.000W 30.50mmx25.40mm 1.8muH
Power Inductor, 1.8Uh, 22A, 20%; Product Range:Pm2120 Series; Inductance:1.8Μh; Rms Current (Irms):22A; Dc Resistance Max:3Mohm; Inductance Tolerance:± 20%; Product Length:30.5Mm; Product Width:25.4Mm; Product Height:20.83Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM2120-1R8M-RC