Bourns PM105SB-221K-RC
Ind Power Shielded Bobbin Core 220uH 10% 100KHz 27Q-Factor Ferrite 470mA T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns PM105SB-221K-RC.
JRH Electronics
Datasheet3 pagine7 anni fa
Newark
Electro Sonic
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-11.23%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-11-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3939
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.49A 0.96Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 220uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 600mA 850mOhm DCR T/R