Bourns CR0402-FX-1300GPF
63mW Thick Film Resistors ±100ppm/℃ ±1% 130Ω 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns CR0402-FX-1300GPF.
IHS
Datasheet7 pagine4 anni fa
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2018-03-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Bourns CR0402-FX-1300GPF fornite dai suoi distributori.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 130ohm, 50V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0402
RES 0402 130R 1% 63MW TC100 LOW
0402 130R 1% 1/16W