Bourns CAY10-331J4LF
Res Thick Film Array 330 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns CAY10-331J4LF.
IHS
Datasheet4 pagine5 anni fa
JRH Electronics
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+23.78%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
Component Search Engine
SimboloImpronta
3DScarica
Supply Chain
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2006-11-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
PanasonicEXB-28V331JX
Res Thick Film Array 0804 330 Ohm 5% ¦200ppm/¦C ISOL 8-Pin Convex SMD Punched Carrier T/R
Yageo GroupYC124-JR-07330RL
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.0625W, 330ohm, 25V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 0408
Res Array 330 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
Res Thick Film Array 330 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Res Thick Film Array 330 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Concave SMD T/R
PanasonicEXB-38V331JV
Res Thick Film Array 330 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD Punched Carrier T/R
Descrizioni
Descrizioni di Bourns CAY10-331J4LF fornite dai suoi distributori.
4 ±5% 330Ω 62.5mW ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.25W, 330ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0804
RESISTOR, THICK FILM, NETWORKS & ARRAYS,330 OHM,5%,8 PIN
Res, Isolated, 330R, 5%, 25V, 0804, Reel; Resistance:330Ohm; Product Range:Cay10 Series; No. Of Elements:4Elements; Network Circuit Type:Isolated; Resistor Case Style:0804 [2010 Metric]; No. Of Pins:8Pins; Voltage Rating:25V; Power Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CAY10-331J4LF