Bourns 9250A-334-RC
RF Choke Shielded/Molded Wirewound 330uH 10% 790KHz 55Q-Factor Ferrite 0.11A 6.4Ohm DCR AXL Bag
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns 9250A-334-RC.
IHS
Datasheet3 pagine6 anni fa
Newark
Factory Futures
element14 APAC
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-1.50%
Supply Chain
Country of OriginVietnam
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-12-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
API Delevan1641R-334K
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
API DelevanS1812R-334K
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1913
API Delevan1812-334K
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 140mA 4.9Ohm DCR 2220 Blister T/R
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
Ind Power Wirewound 330uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 130mA T/R
Descrizioni
Descrizioni di Bourns 9250A-334-RC fornite dai suoi distributori.
IND CHOKE SHLD/MLD 330UH 10% 790KHZ 55Q-FCTR FERRITE 110MA A
Inductor,Axial;330uH,+/-10% Tol;55 Qmin;6.5MHz(min);6.4 Ohms DCR Max
RF CHOKE, 330UH, 110MA, 10%, 6.5MHZ; Inductance: 330µH; Inductance Tolerance: ± 10%; DC Resistance Max: 6.4ohm; Self Resonant Frequency: 6.5MHz; DC Current Rating: 110mA; Q Factor: 55; Q Test Frequency: 790kHz