Bourns 4607X-101-332LF
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 22/25W ±100ppm/°C BUS Conformal 7-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns 4607X-101-332LF.
Electro Sonic
Burklin Elektronik
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-10.90%
Parti correlate
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C BUS Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 1W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 1W, 3300ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
CTS Components77061332P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 0.8W, 3300ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 6010
CTS Components77081332P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 1.1W, 3300ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8010
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/Thick Film, 1.4W, 3300ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Bourns 4607X-101-332LF fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
7-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.698Lx0.098W 17.73mmx2.49mm 3.3kOhm ±100ppm/C ±2%
Resistor network, SIP-7, 3.3 kΩ, 0.2 W, ±2 %, 6 resistors, 4607X-101-332LF
6 ±2% 3.3kΩ 200mW ±100ppm/℃ SIP-7-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.88W, 3300ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 7010
Res N/W, Bussed, 3K3, 0.2W, Sip; Resistance:3.3Kohm; Product Range:4600X Series; No. Of Elements:6Elements; Network Circuit Type:Bussed; Resistor Case Style:Sip; No. Of Pins:7Pins; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Element:200Mw;rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4607X-101-332LF