Bourns 4606X-102-562LF
Resistors Network - Thick Film Conformal Sip Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4606X-102-562LF
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns 4606X-102-562LF.
Trend di 3 mesi:
-0.72%
Parti correlate
Res Thick Film NET 5.6K Ohm 2% 1W ±100ppm/°C ISOL Conformal 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 5.1K Ohm 2% 1W ±100ppm/C ISOL Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 5.6K Ohm 2% 1.13W ±100ppm/°C BUS Conformal 9-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 5.6K Ohm 2% 1W ±100ppm/C BUS Conformal Coated 8-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 5.6K Ohm 2% 0.75W(3/4W) ±100ppm/C BUS Conformal Coated 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Res Thick Film NET 5.6K Ohm 2% 3/4W ¦100ppm/¦C BUS 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Descrizioni
Descrizioni di Bourns 4606X-102-562LF fornite dai suoi distributori.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 5600ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 6010
RES THICK FILM NTWK 5.6K OHM 3/4W 6-PIN SIP
Thick Film Conformal Coated Network Resistors
RESISTOR, 5.6K OHMS, 0.75 W, 2 %, 100 V (MAX.)
SIL/SIP-Resistor 0,3W 3R/6P 5K6
RES NET ISOLATED 5.6K OHM 6-SIP