Bourns 4605X-101-332LF
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 63/100W ±100ppm/°C BUS Conformal 5-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns 4605X-101-332LF.
IHS
Datasheet3 pagine5 anni fa
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
Trend di 3 mesi:
+36.03%
Introduction Date1999-05-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Res Thick Film NET 3.3K Ohm 2% 3/4W ±100ppm/°C BUS Conformal 6-Pin SIP Pin Thru-Hole Bulk
4-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.398Lx0.098W 10.11mmx2.49mm 3.3kOhm ±100ppm/C ±2%
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.75W, 3300ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
CTS Components77061332P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 0.8W, 3300ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 6010
Descrizioni
Descrizioni di Bourns 4605X-101-332LF fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
5-SIP ARRAY/NETWORK RESISTOR 4600X 0.498Lx0.098W 12.65mmx2.49mm 630mW 3.3kOhm 卤100ppm/C
Resistor network, SIP-5, 3.3 kΩ, 0.2 W, ±2 %, 4 resistors, 4605X-101-332LF
4 ±2% 3.3kΩ 200mW ±100ppm/℃ SIP-5-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 0.63W, 3300ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5010
RESISTOR N/W, 4RES, 3.3KOHM, 2%, TH; Resistance: 3.3kohm; Product Range: 4600X Series; No. of Elements: 4Elements; Network Circuit Type: Bussed; Resistor Case Style: SIP; No. of Pins: 5Pins; Voltage Rating: 100V; Power Rating p
Res N/W, Bussed, 3K3, 2%, 100V, Sip; Resistance:3.3Kohm; Network Circuit Type:Bussed; No. Of Resistors:4Resistors; Resistor Case/Package:Sip; Resistance Tolerance:± 2%; Voltage Rating:100V; Power Rating Per Resistor:200Mw Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. 4605X-101-332LF