Bourns 4116R-2-182LF
15 ±2% 1.8kΩ 125mW ±100ppm/℃ DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bourns 4116R-2-182LF.
IHS
Datasheet3 pagine6 anni fa
Datasheet2 pagine14 anni fa
Supply Chain
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.60
Introduction Date1999-05-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
CTS Components770101182P
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/Thick Film, 1.4W, 1800ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Res Thick Film NET 1.8K Ohm 2% 2.25W ±100ppm/C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole
8 ±2% 1.8kΩ 250mW ±100ppm/℃ DIP-16-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.25W, 1800ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Bourns 4116R-2-182LF fornite dai suoi distributori.
Array/Network Resistor, Bussed, Metal Glaze/thick Film, 2.25W, 1800ohm, 100V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8631
RES ARRAY 15 RES 1.8K OHM 16DIP
RES NET BUSSED 1.8K OHM 16-DIP
RNET - THK FILM MOLD DIP | Bourns 4116R-2-182LF
MOLDED DIP,16PIN,BUSSED,1.8K, 2%,LOW,BULK,HAZMAT<AZ