Bel Fuse YS05S10-0G
DC/DC Power Supply Single-OUT 0.7525V to 3.63V 10A 36W 6-Pin SMD T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bel Fuse YS05S10-0G.
IHS
Datasheet20 pagine4 anni fa
Electro Sonic
_legacy Avnet
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-38.96%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-05-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Murata Power SolutionsOKY-T/10-W5P-C
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 0.7525V to 3.63V 10A 33W 7-Pin SMD T/R
Module DC-DC 1-OUT 0.7525V to 3.63V 10A 33W 7-Pin SMD
Power Supply; DCDC; Non Isolated; SurfaceMount; Input 5VDC; Output 0.83.6V 8A; 26W
Murata Power SolutionsOKY-T/5-W5N-C
Module DC-DC 5VIN 1-OUT 0.7525V to 3.63V 5A 16.5W 5-Pin SMD
Advanced EnergyPTH03050WAZT
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 15W, Hybrid
Recom PowerR1Z-3.33.3/P
Module DC-DC 3.3VIN 1-OUT 3.3V 0.303A 1W Medical 6-Pin SMD Module Tube
Descrizioni
Descrizioni di Bel Fuse YS05S10-0G fornite dai suoi distributori.
DC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 36.3W, Hybrid
Adjustable,DC 1 750mV~3.63V 750mV 5.5V 3V SMD , 33mm*13.5mm*7.9mm
Non Isolated Board Mount DC/DC Converter, SMD Open Frame, 36 W, 752.5 mV, 3.63 V, 10 A, 3 V, 5.5 V, Programmable
Non-Isolated DC/DC Converters 0.7525-3.63Vout 10A 3-5.5VIn
Analog Point of Load Module (POL)
DC DC CONVERTER 0.75-3.63V 36W