Bel Fuse 0697A6300-01
RSTA 6.3-BULK (0697A6300-01) 2-Pin Radial Fuse Rectangular Time Lag IEC Short Leads 6.3A
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bel Fuse 0697A6300-01.
Bel Fuse SCT
element14 APAC
Electro Sonic
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-42.65%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2015-02-10
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Bel Fuse0697A5000-01
Fuse Subminiature Slow Blow Acting 5A 250V Radial 8.35 X 4 X 7.8mm Thermoplastic Box Automotive
Littelfuse0217008.HXP
Fuse Cartridge Fast Acting 8A 250V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Bulk CE/PSE/UL/VDE
Bel FuseMJS 7-R
Electric Fuse, 7A, 125VAC, 10000A (IR), Through Hole, 5x15mm, ROHS COMPLIANT
Bel Fuse5HFP 8-R
Electric Fuse, Very Fast Blow, 8A, 250VAC, 1500A (IR), Through Hole, 5x20mm, ROHS COMPLIANT
Fuse 250V 5X20 Single Pgt Tr 8A/ T&r |Littelfuse 0215008.MRET1SPP
Fuse 250V 5X20 Fa Single Pgt Tr 8A/ T&r |Littelfuse 0216008.MRET1SPP
Descrizioni
Descrizioni di Bel Fuse 0697A6300-01 fornite dai suoi distributori.
Electric Fuse, Time Lag Blow, 6.3A, 250VAC, 63VDC, 100A (IR), Through Hole, MICRO
Fuse, PCB Leaded, 6.3 A, 250 VAC, 63 VDC, RSTA, Time Delay, Radial Leaded
Fuse, Radial, Time Delay, 6.3A, 250Vac; Fuse Current:6.3A; Voltage Rating Vac:250V; Product Range:Rsta Series; Voltage Rating Vdc:63V; Blow Characteristic:Time Delay; Fuse Case Style:Radial Leaded; Breaking Capacity Current Ac:100A Rohs Compliant: Yes |Bel Fuse 0697A6300-01