Bel Fuse 0679L6300-01
Fuse Chip Fast Acting 6.3A 125V SMD Solder Pad 2410 6.1 X 2.54 X 2.79mm Ceramic T/R Automotive
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bel Fuse 0679L6300-01.
IHS
Datasheet4 pagine3 anni fa
Master Electronics
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-39.91%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Parti correlate
Bel Fuse0679L7000-05
Electric Fuse, Very Fast Blow, 7A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Bel Fuse0679L8000-05
Fuse Chip Fast Acting 8A 125V SMD Solder Pad 2410 6.1 X 2.54 X 2.79mm Ceramic T/R Automotive
Fuse Chip Fast Acting 7A 125V SMD Solder Pad 2410 6.1 X 2.54 X 2.79mm Ceramic T/R Automotive
Fuse Chip Fast Acting 8A 125V SMD Solder Pad 6.1 X 2.57mm T/R PSE/cULus
Littelfuse0451007.MR
Fuse Chip Very Fast Acting 7A 125V SMD Solder Pad 2410 Ceramic T/R CE/CSA/PSE/UL
Fuse Miniature Fast Acting 8A 125V Holder Cartridge 5 X 20mm Glass Carton
Descrizioni
Descrizioni di Bel Fuse 0679L6300-01 fornite dai suoi distributori.
Electric Fuse, Very Fast Blow, 6.3A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
SMD Fuse, Fast Acting, 6.3 A, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [6125 Metric], 0679L
2-SMD Square End Block 0679L Surface Mount cURus Board Mount (Cartridge Style Excluded) Fuse 50A AC 300A DC 6.3A 11mOhm -55C~125C