Bel Fuse 0679L1250-05
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1.25A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bel Fuse 0679L1250-05.
IHS
Datasheet4 pagine3 anni fa
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-50.00%
Introduction Date2015-12-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Bel FuseC1Q 1.5
SMD Fuse, Very Fast Acting, 1.5 A, 125 VAC, 63 VDC, 1206 [3216 Metric], C1Q
Bel Fuse0679L1500-05
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1.5A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Bel Fuse0679L1500-01
Littelfuse0451001.MR
451 Series - NANO2®Fast-Acting Subminiature Surface Mount Fuse, 1 A, 125 VAC 125 VDC, RoHS
Littelfuse38511250000
Fuse Slow Blow Acting 1.25A 125V Radial 8.5 X 4 X 8mm Thermoplastic Ammo UL
MulticompMCPFP 1A 125V
Electric Fuse, Very Fast Blow, 1A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Through Hole
Descrizioni
Descrizioni di Bel Fuse 0679L1250-05 fornite dai suoi distributori.
SMD Fuse, Fast Acting, 1.25 A, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [6125 Metric], 0679L
2410 SMT Fuse Quick Acting 1.25A
Surface Mount Fuses 1.25 A,125 VAC / VDC