Bel Fuse 0679L0750-01
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.75A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bel Fuse 0679L0750-01.
IHS
Datasheet4 pagine3 anni fa
Newark
TME
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-22.18%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
3DScarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2015-12-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Bel FuseSSQ 630/1K
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.63A, 125VAC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Bel Fuse0679L0630-01
Fuse Chip Fast Acting 0.63A 125V SMD Solder Pad 2410 Ceramic T/R Automotive AEC-Q200
Bel Fuse0679L0630-05
Electric Fuse, Very Fast Blow, 0.63A, 125VAC, 125VDC, 50A (IR), Surface Mount, 2410
Littelfuse0251.630MAT1L
Fuse Subminiature Very Fast Acting 0.63A 125V Axial 2.8 X 7.11mm Ceramic Ammo Medical CSA/UL
Littelfuse0251.750NRT1L
Fuse Cartridge Very Fast Acting 0.75A 125V Axial 2.8 X 7.11mm Ceramic T/R Medical CSA/TUV/UL
Descrizioni
Descrizioni di Bel Fuse 0679L0750-01 fornite dai suoi distributori.
SMD Fuse, Fast Acting, 750 mA, 125 VAC, 125 VDC, 2410 [6125 Metric], 0679L
2410 SMT Fuse Quick Acting 750mA
Surface Mount Fuses 750mA, 125 VAC / VDC
FUSE BRD MT 750MA 125VAC/VDC SMD
2-SMD Square End Block 0679L Surface Mount cURus Board Mount (Cartridge Style Excluded) Fuse 50A AC 300A DC 750mA 140mOhm -55C~125C