Bel Fuse 0659P3150-13
Electric Fuse, Time Lag Blow, 3.15A, 250VAC, 1500A (IR), Through Hole, 5x20mm
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Bel Fuse 0659P3150-13.
IHS
Datasheet4 pagine4 anni fa
JRH Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-4.87%
Modelli CAD
FONTEeCADmCADFILE
SnapEDA
SimboloImpronta
Scarica
Il sito del partner si aprirà in una nuova scheda quando si scaricano i modelli CAD
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.10.00.40
Introduction Date2015-06-25
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2024-07-31
LTD Date2024-12-31
Parti correlate
Bel FuseRST4
Fuse Micro Slow Blow Acting 4A 250V Radial 8.35 X 4 X 8.2mm CCC/PSE/SEMKO/VDE/cULus
Fuses with Leads (Through Hole) 300V 4A SS-5H RADIAL TD FUSE
Littelfuse36914000000
Electric Fuse, Time Lag Blow, 4A, 300VAC, 50A (IR), Through Hole, TE5
Littelfuse36914000440
Bel FuseRSTA 4-BULK
RSTA 4-BULK (0697A4000-01) 2-Pin Radial Fuse Rectangular Time Lag IEC Short Leads 4A
Bel FuseMRT 4-AMMO
Fuse Micro 4A 250V Slow Blow 2-Pin Radial Through Hole Ammo Pack
Descrizioni
Descrizioni di Bel Fuse 0659P3150-13 fornite dai suoi distributori.
Fuse Cartridge Slow Blow Acting 3.15A 250V Axial 5 X 20mm Ceramic Bulk
1.5kA Ceramic Tube Fuse 3.15A Plugin,D5.2xL20mm Disposable fuses ROHS
Ceramic Tube Fuse Axial Pigtail 5x20mm IEC High Break Time Lag 3.15A
Fuse, PCB Leaded, 3.15 A, 250 VAC, 0659P, Time Delay, Axial Leaded
Glass/Ceramic Tube Fuse, 3.15A, 600V, RoHS, Bulk
Bel Fuse SCT
Cartridge Fuses 3.15A, 250V, 5X20MM AXIAL
FUSE CERAMIC 3.15A 250VAC 5X20MM