KYOCERA AVX PBRV4.91HR50Y000
Ceramic Resonator 4.91MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) FUND Automotive 3-Pin CSMD T/R
Obsolete
Pagina del produttoreScheda dati
Prezzo e stock
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per KYOCERA AVX PBRV4.91HR50Y000.
IHS
Datasheet5 pagine10 anni fa
element14 APAC
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
Supply Chain
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
KYOCERA AVXPBRC-4.91BR
Ceramic Resonator 4.91MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 33pF 30Ohm 3-Pin CSMD T/R
Ceramic Resonator 4MHz ±0.5% (Tol) ±0.5% (Stability) 30pF 3-Pin Thru-Hole Ammo
ECS InternationalZTT-4.00-MG
Ceramic Resonator 4MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 30pF 30Ohm 3-Pin Thru-Hole Bulk
Ceramic Resonator 6MHz ±0.5% (Tol) ±0.5% (Stability) 30pF 3-Pin Thru-Hole Ammo
ECS InternationalECS-SR1-4.00-B-TR
Ceramic Resonator 4MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 30pF 40Ohm 3-Pin CSMD T/R
ECS InternationalECS-SR1-4.19-B-TR
Ceramic Resonator 4.19MHz ±0.5% (Tol) ±0.3% (Stability) 30pF 40Ohm 3-Pin CSMD T/R
Descrizioni
Descrizioni di KYOCERA AVX PBRV4.91HR50Y000 fornite dai suoi distributori.
PBRV4.91HR50Y000, CERAMIC RESONATOR, 4.91MHZ 30PF, 3-PIN SMD, 7.4 X 3.4 X 2MM
Ceramic Resonator, 4.91MHz Nom
CERAMIC RES 4.9100MHZ 30PF SMD
RESONATOR, 4.91 MHZ, 7.4X3.4X2; Self Resonant Frequency:4.91MHz; Accuracy:0.5%; Case Style:PBRV-H; Terminal Type:SMD; Frequency:4.91MHz; Frequency Tolerance:± 0.5%; No. of Pins:3; Operating Temperature Range:-40°C to +125°C; External;RoHS Compliant: Yes