Aries 28-6513-10H
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 15.24mm Row Spacing, Solder
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Aries 28-6513-10H.
IHS
Datasheet1 pagina7 anni fa
Datasheet1 pagina10 anni fa
Future Electronics
Mouser
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
IC Socket, DIP38, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 15.24mm Row Spacing, Surface Mount
IC Socket, DIP28, 28 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
TE Connectivity2-1571552-9
Conn DIP Socket SKT 28 POS 2.54mm Solder ST Thru-Hole Tube
Descrizioni
Descrizioni di Aries 28-6513-10H fornite dai suoi distributori.
DIP/SIP Sockets LO-PRO FILE COLLET SOLDER TAIL 28 PINS
28 Position DIP Socket Gold
CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD