Aries 145-PGM15023-10
IC & Component Sockets Pin Grid Array Solder Tail 145 Pins
Scheda dati
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Aries 145-PGM15023-10.
Future Electronics
Datasheet2 pagine16 anni fa
Parti correlate
TE Connectivity8059-2G1
CONN, IC SOCKET, TRANSISTOR,3,CLOSED,8059 SERIES, PCB, STRAIGHT, COPPER ALLOY,3A
Board Connector, 50 Contact(s), 1 Row(s), Female, Straight, Solder Terminal, Socket
IC Socket, DIP20, 20 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Surface Mount
Aries1107741
IC Socket, DIP14, 14 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Solder
IC Socket, DIP14, 14 Contact(s), 2.54mm Term Pitch, 7.62mm Row Spacing, Surface Mount