API Delevan SPD62R-223M
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1KHz Ferrite 1A 0.4Ohm DCR T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per API Delevan SPD62R-223M.
IHS
Datasheet1 pagina3 anni fa
Future Electronics
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-44.84%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-07-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.05A 0.3108Ohm DCR 2020 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz 10Q-Factor Carbonyl Powder 1.2A 0.466Ohm DCR 2020 Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 1.08A 310mOhm DCR T/R
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2020
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2016
Descrizioni
Descrizioni di API Delevan SPD62R-223M fornite dai suoi distributori.
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2624
FIXED IND 22UH 1A 400 MOHM SMD
SPD62R Series 22 uH ±20 % 400 mO 1 A Surface Mount Shielded Power Inductor
SPD62R Nonstandard 0.260Lx0.244W 6.60mmx6.20mm 22muH