API Delevan PT1000R-1400
ROHS3Compliant Toroidal Active WIRE fixed air core inductor 1kHz 620mOhm Max 1mH ±15%
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per API Delevan PT1000R-1400.
IHS
Datasheet4 pagine0 anni fa
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Inductor, Toroidal /Tray Packaging Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller 2200HT-102H-RC
Inductor High Current Toroid 1000uH/653.1uH 15% 1KHz 1.9A 0.49Ohm DCR RDL
Bourns2224-H-RC
Ind High Current Wirewound 1mH 15% 1KHz 1.9A Toroid
Descrizioni
Descrizioni di API Delevan PT1000R-1400 fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 1MH 1.8A 620 MOHM TH
General Purpose Inductor, 1000uH, 15%, 1 Element, Iron-Core
Fixed Inductors 1000uH 15% .62ohm VrtMnt Toroid Radial