API Delevan CM6350-333
CM6350 Series 33 uH 5.5 A 7 mOhm DCR Surface Mount Common Mode Choke
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per API Delevan CM6350-333.
IHS
Datasheet1 pagina0 anni fa
Future Electronics
DigiKey
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2001-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
API DelevanCM6350R-333
Common Mode Filters / Chokes 33uH 25% .007ohm Choke SMT Common
Descrizioni
Descrizioni di API Delevan CM6350-333 fornite dai suoi distributori.
Data Line Filter, 2 Function(s), 5.5A
CMC 33UH 5.5A 2LN SMD