API Delevan 4302R-222J
General Purpose Inductor, 2.2uH, 5%, 1 Element, Powdered Iron-Core, SMD, 1008
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per API Delevan 4302R-222J.
IHS
Datasheet1 pagina0 anni fa
Future Electronics
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
API Delevan1210-222J
General Purpose Inductor, 2.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
API Delevan1210R-222J
API Delevan1008-222J
General Purpose Inductor, 2.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Ind Power Molded 2.2uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 320mA 1210 Blister Plastic T/R
Inductor General Purpose Unshielded Wirewound 2.2uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor 320mA 1210 T/R
General Purpose Inductor, 2.2uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1310
Descrizioni
Descrizioni di API Delevan 4302R-222J fornite dai suoi distributori.
4302R Series 2.2 uH ±5 % Tolerance 345 mA SMT Temperature Stable RF Inductor