API Delevan 1008R-153J
General Purpose Inductor, 15uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1008
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per API Delevan 1008R-153J.
Datasheet1 pagina0 anni fa
Future Electronics
Parti correlate
API Delevan1008-153J
Ind Power Molded Wirewound 15uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 140mA 1008 Blister Plastic T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 15uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 140mA 4.4Ohm DCR 1008 T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 15uH 5% 2.52MHz 25Q-Factor Ferrite 140mA 4.4Ohm DCR 1008 Automotive T/R
API Delevan1330R-48J
Fixed Inductors 15uH 5% 2.8ohm Unsheilded SMT Ind
Inductor General Purpose Chip Molded Wirewound 15uH 5% 2.52MHz 50Q-Factor Ferrite 0.2A 2.5Ohm DCR 1812 T/R
Descrizioni
Descrizioni di API Delevan 1008R-153J fornite dai suoi distributori.
1008R Series 15 uH ±5 % Tolerance 194 mA Surface Mount Unshielded RF Inductor
INDUCTOR, RF, IND 15UH, TOL +/-5%, CUR 194MA, SMT, CASE 1008, DCR 4 OHMS
FIXED IND 15UH 194MA 4 OHM SMD
1008R Nonstandard 0.105Lx0.095W 2.66mmx2.41mm 15muH