APEM QS123XXHY220
Single Color LED, Hyper Bright Yellow, Daylight, 14mm
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per APEM QS123XXHY220.
IHS
Datasheet5 pagine3 anni fa
Datasheet5 pagine6 anni fa
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-17.31%
Supply Chain
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2012-05-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 6 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di APEM QS123XXHY220 fornite dai suoi distributori.
LED INDICATOR 12MM PLASTIC SNAP-IN PANEL MOUNT FIXED HYPER YELLOW 110VAC WIRE
APEM 12 mm Fixed Light Hyper Bright White 220 VAC indicator with Wire Terminals
APEM QS123XXHY220 LED Indicator Light Yellow 230V AC
QS Series snap in Panel mount LED indica
INDICATOR, LED PANEL MNT, 12MM, YELLOW
12 mm dia snap-in LED indicator
Led Panel Mount Indicator, Snap-In, Yellow, 12 Mm, 220 Vac, 3 Ma, 380 Mcd, Not Rated Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. QS123XXHY220
LED PNL IND YLW DIFF 14MM LEADS
INDICATOR 12MM FIXED HI YEL 220V