APEM Q8P1CXXSG24E
Single Color LED, Super Bright Green, Water Clear
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per APEM Q8P1CXXSG24E.
IHS
Datasheet3 pagine18 anni fa
Electro Sonic
Master Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-2.04%
Supply Chain
Country of OriginUK
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2008-01-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di APEM Q8P1CXXSG24E fornite dai suoi distributori.
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8P1CXXSG24E
LED Indicator 8mm Prominent 24VDC IP67
LED PNL IND GREEN CLEAR 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Super Bright Green panel mount LED with Bright Chrome Prominent Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 24 VDC .