APEM Q8F1BXXSG110E
LED Panel Mount Indicator Uni-Color Green 350mcd 2-Pin
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per APEM Q8F1BXXSG110E.
IHS
Datasheet7 pagine3 anni fa
Electro Sonic
Master Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di APEM Q8F1BXXSG110E fornite dai suoi distributori.
PANEL MOUNT INDICATOR LED SEALED 8MM FLUSH SOLDER FIXED SB GREEN 110VAC Q SERIE
Single Color LED, Super Bright Green, Water Clear
Led Indicator 8Mm Rohs Compliant: Yes |APEM Inc. Q8F1BXXSG110E
LED Indicator 8mm Flush 110VAC IP67
LED PNL IND GREEN CLEAR 5MM SLDR
APEM 8 mm Fixed Super Bright Green panel mount LED with Black Chrome Flush Bezel Solder Lug / Fastons (2.8x0.8) Terminals and IP67 Sealing Voltage is configured at 110 VAC .